Warunki dostawy towarów - Whyte Bikes Polska

1. Zamówiony towar jest dostarczany kupującemu w wybrany przez niego sposób: przesyłką kurierską lub przesyłka InPost. Możliwy jest również odbiór osobisty towaru w jednym z Punktów Odbioru, który wybierasz podczas dokonywania zamówienia. 

2. Paczki wysyłane przez Sklep Internetowy są starannie zapakowane.

3. W razie stwierdzenia uszkodzenia lub zniszczenia przesyłki podczas transportu, w celu ułatwienia sprawnego zaspokojenia potrzeb Kupującego oraz pokrycia szkód z tym związanych, należy w obecności pracownika Poczty Polskiej lub kuriera sporządzić protokół szkody, zawierający datę i godzinę doręczenia przesyłki, imiona i nazwiska osób sprawdzających zawartość przesyłki, jej zawartość i stan, w jakim dotarła. Protokół ten należy przesłać, bez zbędnej zwłoki, do Sklepu Internetowego.

4. Kupujący winien zwrócić należytą uwagę na stan przesyłki przy jej odbiorze, w szczególności czy przesyłka nie została uszkodzona lub zniszczona.

5. Aktualne ceny przesyłek: 

Wszystkie rowery wysyłamy firmą kurierską FEDEX, za przesyłkę nie pobieramy opłaty.

Wszystkie akcesoria i odzież wysyłamy firmą kurierską FEDEX lub InPost. Za przesyłkę Fedex pobieramy opłatę w wysokości: 18 zł (przedpłata), lub 19 zł (za pobraniem). Wyjątek stanowią ponadgabarytowe przesyłki (wielkość, waga). Za wysyłkę InPost pobieramy opłatę 15 PLN.

6. Powyższy sposób przesyłki oraz jej koszty nie obowiązują kupującego, wskazującego adres dostawy po za terytorium Rzeczypospolitej Polskiej. W przypadku wysyłki za granicę RP jej cena będzie ustalana indywidualnie z Klientem.