CO TO JEST PANZER?

Po wielu latach praktyki z rowerami górskimi i prób w innych sportach rowerowych, doszliśmy do wniosku, że najbardziej kompletną i pełną wyzwań dyscypliną rowerową jest enduro. Po wielu godzinach praktyk, szkoleń i wyścigów, stwierdziliśmy, że musimy stworzyć system, który wykluczy największy, często pojawiający się problem, przebicia opon! Po próbach w takich miejscach jak Morzine (Francja) i Málaga (Hiszpania), przeprowadziliśmy kilka testów z materiałami, co w końcu doprowadziło nas do stworzenia nowej formuły, gdzie parametry takie jak ciężar, absorpcja płynu i odporność w każdych możliwych warunkach bardzo dobrze się sprawdziły. To wszystko doprowadziło nas bezpośrednio do stworzenia PANZER.

PANZER EVO, czyli nowa wersja rewolucyjnej technologii

Dzięki redukcji wagi o 15% i zupełnie nowemu kształtowi, Panzer EVO ma znacznie większą sztywność strukturalną. Przy zakupie każdej wkładki otrzymasz w eleganckim opakowaniu 125 ml uszczelniacza Panzer. Tym sposobem nasza oferta stanie się jeszcze lepsza jakościowo i cenowo.

JAK DZIAŁA TECHNOLOGIA PANZER?

POZNAJ TECHNOLOGIĘ PANZER

GEN3L

Nowy materiał GEN3L został opracowany w jednym celu: zwiększyć poziom ochrony obręczy i przedłużyć żywotność samej wkładki bez negatywnego wpływu na wagę całego wkładu, która jest dla nas niezwykle ważna..

EVO SHAPE

Dzięki nowemu kształtowi Panzer EVO całkowita objętość wkładki została zmniejszona o 20%. Zwiększono także ochronę w obszarze o największej ekspozycji na uderzenia oraz osiągnięto maksymalne dopasowanie wkładu do obręczy bez negatywnego wpływu na łatwość instalacji Panzera w oponie.

GEN10

Po setkach testów z piankami wysokiej gęstości, wybór naszego zespołu inżynierów i zawodników padł na GEN10. Minimalna absorpcja mleczka, świetna pamięć materiału i lekkość GEN10, czyni z PANZER najlżejszy, najbardziej zrównoważony i zapobiegający przebiciu materiał na rynku.

5-PSS

5-PUNKTOWY SYSTEM PODPARCIA w kształcie diamentu pozwala działać jako wzmocnienie, jedynie w krytycznych miejscach skłonnych do przebicia poprzez uderzenia. Pozwala także na wolną cyrkulację powietrza i mleczka, nie wpływa na właściwą pracę opony.

NAJWAŻNIEJSZE CECHY

• zabezpiecza obręcze przed wgnieceniami, przy jeździe na niskim ciśnieniu i przebitej oponie

• pozwala ci jeździć ścieżką, po okrążeniach lub etapach wyścigu, aż do końca

• nie wpływa na pracę opony lub jej wymagane ciśnienie

• nie wymaga narzędzi lub specjalistycznej wiedzy technicznej

• można instalować standardowy zawór

• można go używać przy downhillu, enduro, przełaju, wyścigach i codziennym użytkowaniu

DOSTĘPNE ROZMIARY PANZER EVO

DOSTĘPNE ROZMIARY PANZER

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ NA