SYSTEM FAZUA

FAZUA to nowy innowacyjny system wspomagania elektrycznego w rowerach. Pomysł i patent powstał na Uniwersytecie Berlińskim. Bateria jest zintegrowana z silnikiem i połączona z przekładnią, dzięki czemu pracuje bardzo lekko, bez oporów i można jeździć rowerem bez baterii lub z wyczerpaną baterią. Podczas jazdy nie czuć zrywów, ani szarpania - czego doświadczamy w pracy innych systemów. Zasięg na jednej baterii to nawet 150 km!

EVATION SYSTEM

Prosty montaż i wymiana

Evation to wyjątkowo lekki, modułowy i wrażliwy na każdą zmianę system. Jego łączna waga to zaledwie 4,6 kg. Czyni go to  prawdopodobnie najbardziej dyskretnym systemem dla eBike'ów na rynku. Wspornik dolny, napęd i wymienne bateria jest dyskretnie zintegrowana z rowerem. System Evation został stworzony z myślą o wymagających sportowcach i fanów eBike'ów, którzy chcą jeździć delikatnie i posiadać opcjonalne wsparcie. Niewielki ciężar układu napędowego jest umieszczony centralnie nad suportem roweru. Stwarza to naturalne wrażenia z jazdy. Drivepack można łatwo wyjąć i ponownie zamontować jednym ruchem. W ciągu kilku sekund możesz przekształcić swój rower w eBike'a.

Nie ma znaczenia, czy chcesz jeździć z pomocą lub bez, nigdy nie będziesz czuł oporu silnika. Walcz - tak jak na zwykłym rowerze.

POZNAJ SYSTEM FAZUA

IDEALNY DLA AMBITNYCH SPORTOWCÓW

Przy prędkościach powyżej 25 km/h wolne koło całkowicie odsprzęgla napęd z przekładni suportu. Evation System pozwala pedałować bez wsparcia przy wyższych prędkościach i bez żadnego oporu. Jesteś wspierany tylko wtedy, gdy musisz radzić sobie z wiatrem lub jeździć po stromych podjazdach. To sprawia, że Fazua Evation System jest szczególnie interesujący dla ambitnych sportowców, którzy mogą z łatwością jeździć z prędkością powyżej 25 km/h na płaskim terenie, ale potrzebują wsparcia, gdy tylko zrobi się bardziej stromo. Możesz wybrać jeden z trzech poziomów wspomagania: BreezeMode dla ograniczonego wsparcia, na przykład przy delikatnym wietrze w plecy. Umiarkowane RiverMode i RocketMode, gdy góra staje się bardziej stroma. Ponadto istnieje tryb neutralny, w którym system jest całkowicie odsprzęgnięty i jeździsz, tak jak na każdym normalnym rowerze.

BATERIA FAZUA

Żywotność baterii producent określa na 500 ładowań (wtedy dopiero sprawność baterii spada do 60%). Cały układ (przekładani, silnik, bateria) waży niespełna 4,7 kg co daje ogromną przewagę nad innymi systemami.

ROWERY WHYTE Z SYSTEMEM FAZUA

WIĘCEJ NA