Whitechapel v2

    3 549,00 zł

    Model Whitechapel v2

    Rozmiar
    Kolor
    • Granitowy
    Ilość

      Click&Collect

    Kup online i wybierz punkt odbioru.

      Ubezpiecz swój rower

    PZU Bezpiecznie Rowerem

     

    Raty dla firm

     

    Bezpieczne płatności

      Darmowa dostawa

    Dotyczy wyłącznie rowerów.

     

    14 dni na zwrot

    Nowy Whitechapel to istny „dark rider”. Świetne malowanie, zmieniona rama, czyli poszerzony tylny i przedni trójkąt dla wstawienia szerszej, jeszcze bardziej wytrzymałej opony (Vittoria Terreno Zero 700 x 37c), osadzone na obręczy wysokoprofilowej o szerokości 23 mm (o 2mm szersza niż w roczniku 2020). Oczywiście nadal napęd 1x9 z kasetą 11-36t i aluminiową korbą z zębatką 42t. Rower posiada duży rozstaw kół, zwiększony kąt główki ramy (700) dla stabilności przy dużej prędkości i krótszy mostek dla znakomitej manewrowości przy małej prędkości. Niestandardowe mocowanie w ramie tylnej osi, pozwala umieścić tylny, hydrauliczny zacisk hamulcowy wewnątrz tylnego trójkąta co ułatwia m.in. montaż bagażnika oraz błotnika. To świetny model zarówno do miasta jak i na wyprawę z sakwami.

    Tabela rozmiarów
    SMLXL
    5’1” – 5’5″5’5” – 5’9″5’9” – 6’1″6’1″ – 6’5″
    155 – 165 cm165 – 175 cm175 – 185 cm185 – 197 cm

    Parametry ramy

    Dane w tabeli podane się w milimetrach.

    ROZMIARSMLXL
    A - kąt główki69.5707070
    B - kąt rury podsiodłowej7473.57373
    C - górna rura569.4595.2613626.9
    D - wysokość suportu268268271.5271.5
    E - wysokość górnej ramy716.5745.5789817
    F - rozstaw osi1061.41078.41094.31109.3
    G - odległość oś suportu - oś tylnego koła430430430430
    H - sztyca podsiodłowa 27.227.227.227.2
    I - główka ramy 145165185205
    J - rura podsiodłowa 406.4444.5495533
    Stack 612579593612
    Reach409424432440

    Specyfikacja techniczna

    WWH1SV2

    Opis

    Rocznik
    2021
    Kategoria
    Tour / City
    Kolor
    Matt Granite with Grey
    Rama
    6061 Alloy, Hydro Formed T6 Aluminium, Multi Butted, Internal Cable Routing with BBX and Custom Whyte Dropouts, Chain Stay Kick Stand Mount
    Widelec
    Whyte Straight Bladed 6061 Alloy, Forged Crown, Alloy Steerer, Internal Cable Routing, Post Mount with Single Eyelets for Mudguards
    Tylny amortyzator
    N/A
    Główka ramy
    FSA No. 23, Integrated Road, 1 1/8" Sealed Cartridge Bearings, 41mm Diameter
    Tylna piasta
    Alloy, Cup & Cone, Double Seal, 32 Hole
    Przednia piasta
    Alloy, Cup & Cone, Double Seal, 28 Hole
    Szprychy
    2.0mm, PG, Black Stainless, Brass Nipples
    Obręcze
    Whyte Disc Road, Low Profile, 23mm Wide, Tubeless Compatible, 3M Reflective Decals, 32 Hole Rear and 28 Hole Front
    Koło
    700
    Opona przednia
    Vittoria Terreno Zero 700 x 37c, Puncture Protection
    Opona tylna
    Vittoria Terreno Zero 700 x 37c, Puncture Protection
    Dźwignie przerzutek
    Shimano Altus SL-M2010, 9 Speed
    Przedni mechanizm
    N/A
    Tylni mechanizm
    Shimano Altus RD-M2000-SGS, 9 Speed
    Kaseta
    Shimano CS-HG-200, 11-36, 9 Speed
    Łańcuch
    SunRace, 9 Speed
    Korba
    Alloy, 42T Chainring with Alloy Chain Guard
    Suport
    Square Interface, Cartridge Bearings, 68mm
    Sztyca
    Whyte 6061 Alloy, 25mm Offset, 27.2mm S/M/L 350mm, XL 400mm, 2 Bolt Clamp
    Siodełko
    Whyte Custom
    Kierownica
    Whyte 6061 Alloy, 30mm Rise, 31.8mm, 620mm Wide
    Gripy
    Whyte Custom Dual Density Lock-on
    Przednie hamluce
    Tektro HD-M275, Hydraulic, 160mm Rotor, Internal Routing
    Tylne hamulce
    Tektro HD-M275, Hydraulic, 160mm Rotor, Internal Routing
    Dźwignie hamulców
    Tektro HD-M275
    Pedały
    Fibre Reinforced Composite Platform

    Pliki do pobrania

    Kody błotników

    Kody błotników do rowerów z kolekcji od 2015 do 2021

    Pliki do pobrania (43.76k)

    Whitechapel V2 - specyfikacja

    Whitechapel V2 - specyfikacja

    Pliki do pobrania (843.5k)

    Instrukcja obsługi

    Instrukcja obsługi

    Pliki do pobrania (1.66M)

    Instrukcja - Whyte 2021

    Instrukcja - Whyte 2021

    Pliki do pobrania (940.55k)

    Podręcznik serwisowy - szosowo

    Pliki do pobrania (439.12k)

    W tej zakładce znajdziesz recenzje i testy wybranego modelu roweru Whyte.

    Wideorecenzje, testy, przejazdy na wybranym modelu roweru Whyte