Shoreditch v2

    4 099,00 zł

    Model Shoreditch v2

    Rozmiar
    Kolor
    • Oliwkowy
    Ilość
      Produkt niedostępny

      Click&Collect

    Kup online i wybierz punkt odbioru.

      Ubezpiecz swój rower

    PZU Bezpiecznie Rowerem

     

    Raty dla firm

     

    Bezpieczne płatności

      Darmowa dostawa

    Dotyczy wyłącznie rowerów.

     

    14 dni na zwrot

    Całą gama rowerów Fast Urban/Commuter czy jak to inni nazywają City/Tour otrzymała w kolekcji 2021 nową ramę. Główne zmiany, które wprowadził brytyjski producent to inny kształt rur dochodzących do główki ramy (dla większej sztywności), oraz szerszy przedni i tylny trójkąt aby móc wstawić szerszą oponę. Aktualnie jest to Vittoria Terreno Zero 700 x 37c (była 32c). Stąd błotniki do tego modelu będą mieć 55mm (kod WHYMG55C). Napęd też uległ drobnej zmianie – korba ma 42 a nie 44 zęby. Można więc powiedzieć, że Shoreditch jak i inne modele linii Fast Urban to połączenie szybkości i komfortu roweru szosowego z kontrolą i bezpieczeństwem jak w MTB. A do tego ten wyjątkowo rzucający się w oczy kolor.

    Tabela rozmiarów
    SMLXL
    5’1” – 5’5″5’5” – 5’9″5’9” – 6’1″6’1″ – 6’5″
    155 – 165 cm165 – 175 cm175 – 185 cm185 – 197 cm

    Parametry ramy

    Dane w tabeli podane się w milimetrach.

    ROZMIARSMLXL
    A - kąt główki69.5707070
    B - kąt rury podsiodłowej7473.57373
    C - górna rura569.4595.2613626.9
    D - wysokość suportu268268271.5271.5
    E - wysokość górnej ramy716.5745.5789817
    F - rozstaw osi1061.41078.41094.31109.3
    G - odległość oś suportu - oś tylnego koła430430430430
    H - sztyca podsiodłowa 27.227.227.227.2
    I - główka ramy 145165185205
    J - rura podsiodłowa 406.4444.5495533
    Stack 612579593612
    Reach409424432440

    Specyfikacja techniczna

    WSH1SV2

    Opis

    Rocznik
    2021
    Kategoria
    Tour / City
    Kolor
    Matt Olive with Khaki & Burnt Orange
    Rama
    6061 Alloy, Hydro Formed T6 Aluminium, Multi Butted, Tapered Head Tube, Internal Cable Routing with BBX and Custom Whyte Dropouts, Chain Stay Kick Stand Mount
    Widelec
    Whyte Straight Bladed 6061 Alloy, Alloy Tapered Steerer, Internal Cable Routing, Post Mount with Single Eyelets for Mudguards
    Tylny amortyzator
    N/A
    Główka ramy
    FSA No. 42 Integrated Road, 1 1/2" Lower and 1 1/8" Upper Sealed Cartridge Bearings
    Tylna piasta
    Alloy, Cup & Cone, Double Seal, 32 Hole
    Przednia piasta
    Alloy, Cup & Cone, Double Seal, 28 Hole
    Szprychy
    2.0mm, PG, Black Stainless, Brass Nipples
    Obręcze
    Whyte Disc Road, Low Profile, 23mm Wide, Tubeless Compatible, 3M Reflective Decals, 32 Hole Rear and 28 Hole Front
    Koło
    700
    Opona przednia
    Vittoria Terreno Zero 700 x 37c, Puncture Protection
    Opona tylna
    Vittoria Terreno Zero 700 x 37c, Puncture Protection
    Dźwignie przerzutek
    Shimano Deore SL-M4100, 10 Speed
    Przedni mechanizm
    N/A
    Tylni mechanizm
    Shimano Deore RD-M4120-SGS, Shadow Plus, 10 Speed
    Kaseta
    Shimano Deore CS-M4100, 11-42, 10 Speed
    Łańcuch
    SunRace, 10 Speed
    Korba
    2pcs Alloy, Narrow/Wide 42T Chainring with Guard, 10 Speed
    Suport
    Sealed Cartridge Bearings, 68mm
    Sztyca
    Whyte 6061 Alloy, 25mm Offset, 27.2mm S/M/L 350mm, XL 400mm, 2 Bolt Clamp
    Siodełko
    Whyte Custom
    Kierownica
    Whyte 6061 Alloy, 30mm Rise, 31.8mm, 620mm Wide
    Mostek
    Whyte Alloy, S 45mm, M/L/XL 60mm
    Gripy
    Whyte Custom Dual Density Lock-on
    Przednie hamluce
    Tektro HD-M275, Hydraulic, 160mm Rotor, Internal Routing
    Tylne hamulce
    Tektro M-275, Hydraulic, 160mm Rotor, Internal Routing
    Pedały
    Fibre Reinforced Composite Platform

    Pliki do pobrania

    Kody błotników

    Kody błotników do rowerów z kolekcji od 2015 do 2021

    Pliki do pobrania (43.76k)

    Shoreditch V2 - specyfikacja

    Shoreditch V2 - specyfikacja

    Pliki do pobrania (874.91k)

    Instrukcja obsługi

    Instrukcja obsługi

    Pliki do pobrania (1.66M)

    Instrukcja - Whyte 2021

    Instrukcja - Whyte 2021

    Pliki do pobrania (940.55k)

    Podręcznik serwisowy - szosowo

    Pliki do pobrania (439.12k)

    W tej zakładce znajdziesz recenzje i testy wybranego modelu roweru Whyte.

    Szybkie porównanie

    Produkt
    Malvern v2 Malvern Womens V2
    Dostępność
    Cena
    4 099,00 zł
    4 099,00 zł
    Opis

    Model Malvern v2

    Model Malvern Ladies v2

    Rocznik
    20212021
    Kategoria
    Tour / CityTour / City
    Kolor
    Matt Granite Silver/GreyMatt Diesel with Opal & Mint
    Rama
    6061 Alloy, Hydro Formed T6 Aluminium, Multi Butted, Internal Cable Routing with BBX, Custom Whyte Dropouts and Integrated Kickstand Mount6061 Alloy, Hydro Formed T6 Aluminium, Multi Butted, Internal Cable Routing with BBX, Custom Whyte Dropouts and Integrated Kickstand Mount
    Rodzaj ramy
    AluminiowaAluminiowa
    Widelec
    SR Suntour NCX-D LO, 63mm Travel, Steel Steerer, Hydro LockoutSR Suntour NCX-D LO, 63mm Travel, Steel Steerer, Hydro Lockout
    Przedni widelec (skok):
    100 mm100 mm
    Tylny amortyzator
    N/AN/A
    Główka ramy
    FSA No.10, Semi Integrated, 1 1/8" Caged BearingsFSA No.10, Semi Integrated, 1 1/8" Caged Bearings
    Tylna piasta
    Alloy, Cup & Cone, Double Seal, 32 HoleAlloy, Cup & Cone, Double Seal, 32 Hole
    Przednia piasta
    Alloy, Cup & Cone, Double Seal, 32 HoleAlloy, Cup & Cone, Double Seal, 32 Hole
    Szprychy
    2.0mm, PG, Black Stainless, Brass Nipples2.0mm, PG, Black Stainless, Brass Nipples
    Obręcze
    Whyte 23 x 700c, 32 holeWhyte 23 x 700c, 32 hole
    Koło
    700
    Opona przednia
    Schwalbe Road Cruiser TOUR, 700 x 40c, Green Compound, K-Guard puncture protectionSchwalbe Road Cruiser TOUR, 700 x 40c, Green Compound, K-Guard puncture protection
    Opona tylna
    Schwalbe Road Cruiser TOUR, 700 x 40c, Green Compound, K-Guard puncture protectionSchwalbe Road Cruiser TOUR, 700 x 40c, Green Compound, K-Guard puncture protection
    Dźwignie przerzutek
    Shimano Deore SL-M4100, 10 SpeedShimano Deore SL-M4100, 10 Speed
    Przedni mechanizm
    N/AN/A
    Tylni mechanizm
    Shimano Deore RD-M5120-SGS, Shadow Plus, 10 SpeedShimano Deore RD-M5120-SGS, Shadow Plus, 10 Speed
    Kaseta
    SunRace CSMS2, 11-46, 10 SpeedSunRace CSMS2, 11-46, 10 Speed
    Łańcuch
    SunRace, 10 SpeedSunRace, 10 Speed
    Korba
    Alloy Narrow/Wide 40T Chainring with Guard, 10 SpeedAlloy Narrow/Wide 40T Chainring with Guard, 10 Speed
    Suport
    Square Interface, Cartridge Bearings, 68mmSquare Interface, Cartridge Bearings, 68mm
    Sztyca
    Whyte 6061 Alloy, 12mm Offset, 30.9mm x S/M 350mm, L/XL 400mm, 2 Bolt ClampWhyte 6061 Alloy, 12mm Offset, 30.9mm x 350mm, 2 Bolt Clamp
    Siodełko
    Whyte CustomWhyte Custom, Compact Fit
    Kierownica
    Whyte 6061 Alloy, 25mm Rise, 31.8mm, 620mm WideWhyte 6061 Alloy, 25mm Rise, 31.8mm, 620mm Wide
    Mostek
    Whyte Alloy, +6 Degree, 70mmWhyte Alloy, +6 Degree, 70mm
    Gripy
    Whyte Custom Dual Density Lock-onWhyte Custom Dual Density Lock-on
    Przednie hamluce
    Tektro HD-M275, Hydraulic, 160mm RotorTektro HD-M275, Hydraulic, 160mm Rotor
    Tylne hamulce
    Tektro HD-M275, Hydraulic, 160mm Rotor, Internal RoutingTektro HD-M275, Hydraulic, 160mm Rotor, Internal Routing
    Dźwignie hamulców
    Tektro HD-M275Tektro HD-M275
    Pedały
    Fibre Reinforced Composite PlatformFibre Reinforced Composite Platform