Caledonian Womens V3

    4 849,00 zł

    Model Caledonian Ladies v3

    Rozmiar
    Kolor
    • Midnight Blue
    Ilość
      Produkt niedostępny

      Click&Collect

    Kup online i wybierz punkt odbioru.

      Ubezpiecz swój rower

    PZU Bezpiecznie Rowerem

     

    Raty dla firm

     

    Bezpieczne płatności

      Darmowa dostawa

    Dotyczy wyłącznie rowerów.

     

    14 dni na zwrot

    Wersja specjalnie dla kobiet. Podobnie jak Ridgeway i Malvern, także Caledonian zachował tą samą ramę co w wersji V2 (2020) a z tym również i tę samą geometrię. To świetna propozycja dla osób, które szukają roweru do jazdy po mieście oraz na jego obrzeżach. Dla których rower ma dać pewność i komfort na ścieżce rowerowej, na drodze szutrowej czy łatwym terenie leśnym. Caledonian V3 posiada możliwość montażu błotników (kod WHYMG55C), a szerokie widełki pomieszczą nowoczesne opony o dużej objętości (Schwalbe Silento 700 x 40c). Wewnętrzne prowadzenie kabli (BBX) zapewni odporność na warunki atmosferyczne i długi czas niezawodnej pracy linki do przerzutki. W modelu zmieniono napęd na lepszy i o większym zakresie. Mamy tu Shimano Deore 1x11 z kasetą 11-51t, który pozwala zmierzyć się już z prawdziwie górskimi podjazdami. Hydrauliczne hamulce Shimano MT400 z tarczami 160mm, oraz niezwykle mocne opony (K-Guard) to gwarancja bezpieczeństwa i niezawodności.

    Tabela rozmiarów
    SML
    5’3” – 5’6″5’6” – 5’9″5’9” – 6’0″
    160 – 168 cm168 – 175 cm175 – 183 cm

    Parametry ramy

    Dane w tabeli podane się w milimetrach.

    ROZMIARSML
    A - kąt główki686969
    B - kąt rury podsiodłowej74.57473.5
    C - górna rura570587612
    D - wysokość suportu278278278
    E - wysokość górnej ramy718737756
    F - rozstaw osi108110941114
    G - odległość oś suportu - oś tylnego koła435435435
    H - sztyca podsiodłowa 30.930.930.9
    I - główka ramy 107115125
    J - rura podsiodłowa 431457495

    Specyfikacja techniczna

    WCAL1SV3

    Opis

    Rocznik
    2021
    Kategoria
    Tour / City
    Kolor
    Matt Midnight with Pewter/Dark Red
    Rama
    6061 Alloy, Hydro Formed T6 Aluminium, Multi Butted, Internal Cable Routing with BBX, Custom Whyte Dropouts and Integrated Kickstand Mount
    Rodzaj ramy
    Aluminiowa
    Widelec
    SR Suntour NCX-D LO, 63mm Travel, Alloy Steerer, Hydro Lockout
    Przedni widelec (skok):
    100 mm
    Tylny amortyzator
    N/A
    Główka ramy
    FSA No.10, Semi Integrated, 1 1/8" Caged Bearings
    Tylna piasta
    Alloy, Cup & Cone, Double Seal, 32 Hole
    Przednia piasta
    Alloy, Cup & Cone, Double Seal, 32 Hole
    Szprychy
    2.0mm, PG, Black Stainless, Brass Nipples
    Obręcze
    Whyte 23 x 700c, 32 hole
    Koło
    700
    Opona przednia
    Schwalbe Road Cruiser TOUR, 700 x 40c, Green Compound, K-Guard puncture protection
    Opona tylna
    Schwalbe Road Cruiser TOUR, 700 x 40c, Green Compound, K-Guard puncture protection
    Dźwignie przerzutek
    Shimano Deore SL-M5100, 11 Speed
    Przedni mechanizm
    N/A
    Tylni mechanizm
    Shimano Deore RD-M5100-SGS, 11 Speed
    Kaseta
    Shimano CS-M5100, 11-51, 11 Speed
    Łańcuch
    SunRace, 11 Speed
    Korba
    Alloy Narrow/Wide 40T Chainring with Guard, 11 Speed
    Suport
    Sealed Cartridge Bearings, 68mm
    Sztyca
    Whyte 6061 Alloy, 12mm Offset, 30.9mm x 350mm, 2 Bolt Clamp
    Siodełko
    Whyte Custom, Compact Fit
    Kierownica
    Whyte 6061 Alloy, 25mm Rise, 31.8mm, 620mm Wide
    Mostek
    Whyte Alloy, +6 Degree, 70mm
    Gripy
    Whyte Custom Ergo Dual Density Lock-on
    Przednie hamluce
    Shimano MT400, Hydraulic, 160mm Rotor
    Tylne hamulce
    Shimano MT400, Hydraulic, 160mm Rotor, Internal Routing
    Dźwignie hamulców
    Shimano MT400
    Pedały
    Fibre Reinforced Composite Platform

    Pliki do pobrania

    Kody błotników

    Kody błotników do rowerów z kolekcji od 2015 do 2021

    Pliki do pobrania (43.76k)

    Caledonian Wom V3 - specyfikacja

    Caledonian Wom V3 - specyfikacja

    Pliki do pobrania (898.36k)

    Instrukcja obsługi

    Instrukcja obsługi

    Pliki do pobrania (1.66M)

    Instrukcja - Whyte 2021

    Instrukcja - Whyte 2021

    Pliki do pobrania (940.55k)

    W tej zakładce znajdziesz recenzje i testy wybranego modelu roweru Whyte.

    Wideorecenzje, testy, przejazdy na wybranym modelu roweru Whyte