G-180 S 29er V1

    15 999,00 zł

    Nowość !

    Tabela rozmiarów
    Tabela rozmiarów

    Parametry ramy

    Dane w tabeli podane się w milimetrach.

    ROZMIARMLXL
    A - kąt główki646464
    B - kąt rury podsiodłowej75.675.375.1
    C - górna rura605639671
    D - wysokość suportu345345345
    E - wysokość górnej ramy839844861
    F - rozstaw osi124112751309
    G - odległość oś suportu - oś tylnego koła440440440
    H - sztyca podsiodłowa 30.930.930.9
    I - główka ramy 100115130
    J - rura podsiodłowa 431.8457.2482.6
    Stack638652665
    Reach455483510

    Jak wybrać rozmiar dla siebie?

    Zmierz wzrost i dopasuj odpowiedni rozmiar roweru z tabeli poniżej.

    XSSMLXL
    145 - 160 cm160 - 168 cm168 - 178 cm178 - 188 cm188 - 198 cm

    Rozmiary rowerów Road / Gravel

    485052545658
    150-157 cm157-165 cm165-172 cm172-180 cm180-187 cm187-195 cm
    Rozmiar
    Kolor
    • Granitowy
    Ilość
      Niedostępny

      Click&Collect

    Kup online i wybierz punkt odbioru.

      Ubezpiecz swój rower

    PZU Bezpiecznie Rowerem

     

    Raty dla firm

     

    Bezpieczne płatności

      Darmowa dostawa

    Dotyczy wyłącznie rowerów.

     

    14 dni na zwrot

    Whyte G-180 S 29er to edycja specjalna występująca jedynie w kilku krajach. Wykorzystując wielokrotnie nagradzaną serię Whyte G-170 jako punkt odniesienia, stworzyliśmy całkowicie nową ramę do serii G-180. Jest jeszcze lepsza od protoplasty niemal w każdym obszarze. Rama stworzona jest z nowego zestawu rur (m.in. inne przekroje), które zapewniają większą sztywność skrętną, a ulepszona kinematyka zawieszenia zapewnia jeszcze lepszą czułość i reakcję na małe nierówności.

    Model G-180 S V1 wyposażony jest w przedni amortyzator RockShox ZEB 29”o skoku wynoszącym 180 mm. Tylny amortyzator to RockShox Deluxe Select + RT. Konstrukcja osadzona jest na kołach WTB ST i30 TCS 2.0 z oponami WTB Verdict TCS System 29". Za napęd i hamowanie odpowiada grupa SRAM – Eagle 1x12 oraz Guide RE z tarczami 220 i 200 mm. Użyta w nim nowa sztyca regulowana Whyte drop.it II pozwala na indywidualne ustawienie zakresu pracy sztycy w przedziale 30 mm (skokowo co 5mm).  Posiada też – podobnie jak wszystkie inne modele z pełnym zawieszeniem - regulowaną geometrią ramy*. To rower do zadań specjalnych.

    .

    W modelu można użyć tzw. *Shape It Link. To specjalnie zaprojektowany Shock Extender tak, aby pasował do wszystkich rowerów Whyte z pełnym zawieszeniem, wyposażonych w standardowy Shock Extender. Dzięki takiemu rozwiązaniu możesz indywidualnie dostosować rower do swojego stylu jazdy i terenu w jakim będziesz się chciał poruszać. Zmieniasz wtedy wysokość suportu od ziemi oraz kąt główki ramy (tabela w załącznikach). Niemniej nie ma to wpływu na przełożenie dźwigni lub kinematykę zawieszenia.

    .

    Rozmiary:

    MLXL
    5’7″ – 5’11”5’11” – 6’3″6’3” – 6’6″
    169 – 179 cm179 – 189 cm189 – 197 cm

    Geometria:

    SIZEMLXL
    A
    HEAD TUBE ANGLE
    646464
    B
    SEAT TUBE ANGLE
    75.675.375.1
    C
    TOP TUBE HORIZONTAL
    605639671
    D
    BB HEIGHT ABOVE GROUND
    345345345
    E
    STAND OVER HEIGHT
    839844861
    F
    WHEEL BASE
    124112751309
    G
    CHAIN STAY LENGTH
    440440440
    H
    SEAT POST DIAMETER
    30.930.930.9
    I
    HEAD TUBE LENGTH
    100115130
    J
    SEAT TUBE LENGTH
    431.8457.2482.6
    STACK638652665
    REACH455483510

    Specyfikacja techniczna

    WG180ST2MV1
    -1 Przedmioty

    Opis

    Rocznik
    2021
    Kategoria
    Full Suspension
    Kolor
    Matt Granite with Grey & Rose
    Rama
    6061 Alloy, SCR Aluminium Front Triangle with Tapered Head Tube and Intergrip Seat Clamp System, ISCG 2 Guide Mounts, Alloy Symmetrical SCR Rear Triangle, 148mm Boost Dropouts
    Rodzaj ramy
    Aluminiowa
    Przedni widelec (skok):
    180 mm
    Tylny amortyzator
    RockShox Deluxe Select + RT, DebonAir, Fast Black Coating, Adjustable Rebound, 2 position compression adjustment
    Przedni amortyzator
    RockShox ZEB 29”, 180mm Travel, 44mm Offset, DebonAir, Charger 2.1 R Damper, Fast Black Coating, Tapered Steerer, 110mm x 15mm Boost, Maxle Ultimate
    Główka ramy
    FSA No. 57E Orbit ZS, 1 1/2” Lower and 1 1/8” Upper Sealed Cartridge Bearings
    Tylna piasta
    Alloy, Double Sealed Cartridge Bearings, 12mm x 148mm Boost Through Axle, 32 Hole
    Przednia piasta
    Alloy, Double Sealed Cartridge Bearings, 15mm x 110mm Boost Through Axle, 31mm Torque Caps, 32 Hole
    Szprychy
    DT Swiss Champion 2.0mm, Black Stainless, Brass Nipples
    Obręcze
    WTB ST i30 TCS 2.0 System, Pinned Joint, Tubeless Ready, 32 Hole
    Koło
    29"
    Opona przednia
    WTB Verdict TCS System 29” X 2.5” Light/High Grip, Tri-Tec triple compound, Slash Guard sidewall protection
    Opona tylna
    WTB Judge TCS System 29” X 2.4” Tough/Fast Rolling, Tri-Tec triple compound, Enduro Casing
    Dźwignie przerzutek
    SRAM SX Eagle, MMX, 12 Speed
    Tylni mechanizm
    SRAM NX Eagle, 12 Speed
    Kaseta
    SRAM PG-1210 Eagle, 11-50, 12 Speed
    Łańcuch
    SRAM Eagle, 12 Speed
    Korba
    SRAM Descendant 6K Eagle, X-SYNC 2, Direct Mount 32T, DUB, 170mm, Boost, 12 Speed
    Suport
    SRAM Descendant 6K Eagle, X-SYNC 2, Direct Mount 32T, DUB, 170mm, Boost, 12 Speed
    Sztyca
    Whyte drop.it II Adjust, 30.9mm, S 120-150mm Travel, M/L 140- 170mm Travel, XL 170-200mm Travel, Paddle Remote Lever
    Siodełko
    Whyte Custom, Dual Density, Triple Panel Design
    Kierownica
    Whyte Custom 6061 Alloy, 30mm Rise, 35mm Bar Bore, 780mm Wide
    Mostek
    Whyte Enduro Stem, 35mm Bar Bore, 35mm Extension
    Gripy
    Whyte Lock-on V Grip
    Przednie hamluce
    SRAM Guide RE, 4 Pot with Sintered Metal Pads, 220mm Rotor
    Tylne hamulce
    SRAM Guide RE, 4 Pot with Sintered Metal Pads, 200mm Rotor
    Dźwignie hamulców
    SRAM Guide RE, MMX

    Pliki do pobrania

    Whyte Shape.It - tabela

    Pliki do pobrania (561.38k)

    G-180 S 29er V1 - specyfikacja

    G-180 S 29er V1 - specyfikacja

    Pliki do pobrania (493.1k)

    Instrukcja - MTB Full Suspension

    Instrukcja - MTB Full Suspension

    Pliki do pobrania (3.25M)

    Instrukcja e-bike

    Instrukcja e-bike

    Pliki do pobrania (293.02k)

    Instrukcja 2022

    Instrukcja 2022

    Pliki do pobrania (1012.6k)

    W zestawieniu Top 5 Enduro Mountain Bikes 2021 przygotowanym przez brytyjski BikeRadar znalazł się Whyte G-180. W poniższym materiale usłyszycie ciekawe opinie na temat wyposażenia i konstrukcji naszej najnowszej maszyny enduro (jak również info o innym modelu ze stajni Whyte).

    W modelu występuje nowa, regulowana sztyca Whyte Drop.it II.

    Nowa sztyca regulowana Whyte drop.it II pozwala na indywidualne ustawienie zakresu pracy sztycy w przedziale 30 mm (skokowo co 5mm).