E-505 29er

    23 499,00 zł

    Nowość !!

    Tabela rozmiarów
    Tabela rozmiarów

    Jak wybrać rozmiar dla siebie?

    Zmierz wzrost i dopasuj odpowiedni rozmiar roweru z tabeli poniżej.

    XSSMLXL
    145 - 160 cm160 - 168 cm168 - 178 cm178 - 188 cm188 - 198 cm

    Rozmiary rowerów Road / Gravel

    485052545658
    150-157 cm157-165 cm165-172 cm172-180 cm180-187 cm187-195 cm
    Rozmiar
    Ilość

      Click&Collect

    Kup online i wybierz punkt odbioru.

      Ubezpiecz swój rower

    PZU Bezpiecznie Rowerem

     

    Raty dla firm

     

    Bezpieczne płatności

      Darmowa dostawa

    Dotyczy wyłącznie rowerów.

     

    14 dni na zwrot



    Tabela rozmiarów
    MLXL
    5’6” – 5’10″5’10” – 6’2″6’2″ – 6’5″
    168 – 178 cm178 – 188 cm188 – 196 cm

    Parametry ramy

    Dane w tabeli podane się w milimetrach.

    ROZMIARMLXL
    A - kąt główki65.565.565.5
    B - kąt rury podsiodłowej74.574.574.5
    C - górna rura626645663
    D - wysokość suportu305305305
    E - wysokość górnej ramy825844851
    F - rozstaw osi119812171237
    G - odległość oś suportu - oś tylnego koła450450450
    H - sztyca podsiodłowa 30.930.930.9
    I - główka ramy 115125135
    J - rura podsiodłowa 444.5495.7533.4
    Stack645655664
    Reach447463479

    Specyfikacja techniczna

    WE5052MV1

    Opis

    Kategoria
    eBikes
    Silnik
    Bosch Performance CX 85Nm
    Bateria
    500Wh
    Wyświetlacz
    Bosch Purion
    Kolor
    Matt Black Grey/Rose
    Rama
    6061 Alloy, Hydro Formed T6 Aluminium, Multi Butted, Custom Drawn, Tapered Headtube, Internal Cable Routing for Dropper Post and 12mm X 148mm Boost Dropouts
    Rodzaj ramy
    Aluminiowa
    Widelec
    RockShox 35 Gold RL 29", 120mm Travel, 44mm Offset, DebonAir, Fast Black Coating, Adjustable Compression and Rebound, Tapered Steerer, 110mm x 15mm Boost, Maxle Lite
    Przedni widelec (skok):
    120 mm
    Główka ramy
    FSA No. 57B Orbit ZS, 1 1/2" Lower and 1 1/8" Upper Caged Bearings
    Tylna piasta
    Alloy, e-bike specific, Double Sealed Cartridge Bearings, 12mm x 148mm Boost Thru Axle, 32 Hole
    Przednia piasta
    Alloy, Double Sealed Cartridge Bearings, 15mm x 110mm Boost Thru Axle, 31mm Torque Caps, 32 Hole
    Szprychy
    DT Swiss Champion 2.0mm, Black Stainless, Brass Nipples
    Obręcze
    WTB ST i30 TCS 2.0 System, Pinned Joint, Tubeless Ready, 32 Hole
    Koło
    29"
    Opona przednia
    Maxxis Forekaster TR 29" x 2.6" 60TPI, EXO Sidewall Protection
    Opona tylna
    Maxxis Forekaster TR 29" x 2.6" 60TPI, EXO Sidewall Protection
    Dźwignie przerzutek
    SRAM GX, 11 Speed
    Tylni mechanizm
    SRAM GX, 11 Speed
    Kaseta
    SRAM PG-1130, 11-42, 11 Speed
    Łańcuch
    KMC NPBK Sport, 11 Speed
    Korba
    Whyte, Steel narrow/wide, 165mm, Direct Mount 38T for Bosch Performance Line CX, Black
    Sztyca
    Whyte drop.it, 30.9, 150mm Travel, Paddle Remote Lever
    Siodełko
    Whyte Custom, Triple Panel Design
    Kierownica
    Whyte 6061 Alloy, 30mm Rise, 31.8mm, 780mm Wide
    Mostek
    Whyte Alloy 6061, 35mm Extension
    Gripy
    Whyte Lock-on V Grip
    Przednie hamluce
    Tektro Orion, 4-Piston with Sintered Metal Pads, 200mm Disc, Post Mount
    Tylne hamulce
    Tektro Orion, 4-Piston with Sintered Metal Pads, 200mm Disc, Post Mount, Internal Routing
    Dźwignie hamulców
    Tektro Orion
    Max. moment obrotowy
    85Nm
    Maksymalna szerokość opon
    2,6"

    Pliki do pobrania

    Podręcznik ładowarki Bosh eBike

    Podręcznik ładowarki Bosh eBike

    Pliki do pobrania (5.36M)

    Podręcznik do akumulatora Bosh

    Podręcznik do akumulatora Bosh eBike

    Pliki do pobrania (4.12M)

    Podręcznik do sterownika Bosh

    Podręcznik do sterownika Bosh eBike

    Pliki do pobrania (2.28M)

    Uzupełniający podręcznik eBike

    Uzupełniający podręcznik serwisowy dla rowerów Bosh eBike

    Pliki do pobrania (1.74M)

    Instrukcja - MTB Hardtail

    Instrukcja - MTB Hardtail

    Pliki do pobrania (408.64k)

    Instrukcja obsługi

    Instrukcja obsługi

    Pliki do pobrania (1.66M)

    Instrukcja e-bike

    Instrukcja e-bike

    Pliki do pobrania (293.02k)

    Podręcznik elektyczne MTB

    Pliki do pobrania (1.68M)

    Podręcznik serwisowy - Hardtail

    Pliki do pobrania (519.55k)

    E-505 29er V1

    E-505 29er V1 - specyfikacja

    Pliki do pobrania (520.1k)

    Instrukcja 2022

    Instrukcja 2022

    Pliki do pobrania (1012.6k)

    W tej zakładce znajdziesz recenzje i testy wybranego modelu roweru Whyte.

    Wideorecenzje, testy, przejazdy na wybranym modelu roweru Whyte