• -1 500,00 zł
  • Zniżka 1 500,00 zł

E-505 29er

23 499,00 zł
21 999,00 zł Zniżka 1 500,00 zł
Tabela rozmiarów
Tabela rozmiarów

Jak wybrać rozmiar dla siebie?

Zmierz wzrost i dopasuj odpowiedni rozmiar roweru z tabeli poniżej.

XSSMLXL
145 - 160 cm160 - 168 cm168 - 178 cm178 - 188 cm188 - 198 cm

Rozmiary rowerów Road / Gravel

485052545658
150-157 cm157-165 cm165-172 cm172-180 cm180-187 cm187-195 cm
Rozmiar
Ilość

  Click&Collect

Kup online i wybierz punkt odbioru.

  Ubezpiecz swój rower

PZU Bezpiecznie Rowerem

 

Raty dla firm

 

Bezpieczne płatności

  Darmowa dostawa

Dotyczy wyłącznie rowerów.

 

14 dni na zwrot

Tabela rozmiarów
MLXL
5’6” – 5’10″5’10” – 6’2″6’2″ – 6’5″
168 – 178 cm178 – 188 cm188 – 196 cm

Parametry ramy

Dane w tabeli podane się w milimetrach.

ROZMIARMLXL
A - kąt główki65.565.565.5
B - kąt rury podsiodłowej74.574.574.5
C - górna rura626645663
D - wysokość suportu305305305
E - wysokość górnej ramy825844851
F - rozstaw osi119812171237
G - odległość oś suportu - oś tylnego koła450450450
H - sztyca podsiodłowa 30.930.930.9
I - główka ramy 115125135
J - rura podsiodłowa 444.5495.7533.4
Stack645655664
Reach447463479

Specyfikacja techniczna

WE5052MV1

Opis

Kategoria
eBikes
Silnik
Bosch Performance CX 85Nm
Bateria
500Wh
Wyświetlacz
Bosch Purion
Kolor
Matt Black Grey/Rose
Rama
6061 Alloy, Hydro Formed T6 Aluminium, Multi Butted, Custom Drawn, Tapered Headtube, Internal Cable Routing for Dropper Post and 12mm X 148mm Boost Dropouts
Rodzaj ramy
Aluminiowa
Widelec
RockShox 35 Gold RL 29", 120mm Travel, 44mm Offset, DebonAir, Fast Black Coating, Adjustable Compression and Rebound, Tapered Steerer, 110mm x 15mm Boost, Maxle Lite
Przedni widelec (skok):
120 mm
Stery
FSA No. 57B Orbit ZS, 1 1/2" Lower and 1 1/8" Upper Caged Bearings
Tylna piasta
Alloy, e-bike specific, Double Sealed Cartridge Bearings, 12mm x 148mm Boost Thru Axle, 32 Hole
Przednia piasta
Alloy, Double Sealed Cartridge Bearings, 15mm x 110mm Boost Thru Axle, 31mm Torque Caps, 32 Hole
Szprychy
DT Swiss Champion 2.0mm, Black Stainless, Brass Nipples
Obręcze
WTB ST i30 TCS 2.0 System, Pinned Joint, Tubeless Ready, 32 Hole
Koło
29"
Opona przednia
Maxxis Forekaster TR 29" x 2.6" 60TPI, EXO Sidewall Protection
Opona tylna
Maxxis Forekaster TR 29" x 2.6" 60TPI, EXO Sidewall Protection
Dźwignie przerzutek
SRAM GX, 11 Speed
Tylnia przerzutka
SRAM GX, 11 Speed
Kaseta
SRAM PG-1130, 11-42, 11 Speed
Łańcuch
KMC NPBK Sport, 11 Speed
Korba
Whyte, Steel narrow/wide, 165mm, Direct Mount 38T for Bosch Performance Line CX, Black
Sztyca
Whyte drop.it, 30.9, 150mm Travel, Paddle Remote Lever
Siodełko
Whyte Custom, Triple Panel Design
Kierownica
Whyte 6061 Alloy, 30mm Rise, 31.8mm, 780mm Wide
Mostek
Whyte Alloy 6061, 35mm Extension
Gripy
Whyte Lock-on V Grip
Przednie hamulce
Tektro Orion, 4-Piston with Sintered Metal Pads, 200mm Disc, Post Mount
Tylne hamulce
Tektro Orion, 4-Piston with Sintered Metal Pads, 200mm Disc, Post Mount, Internal Routing
Dźwignie hamulców
Tektro Orion
Max. moment obrotowy
85Nm
Maksymalna szerokość opon
2,6"

Pliki do pobrania

Podręcznik ładowarki Bosh eBike

Podręcznik ładowarki Bosh eBike

Pliki do pobrania (5.36M)

Podręcznik do akumulatora Bosh

Podręcznik do akumulatora Bosh eBike

Pliki do pobrania (4.12M)

Podręcznik do sterownika Bosh

Podręcznik do sterownika Bosh eBike

Pliki do pobrania (2.28M)

Uzupełniający podręcznik eBike

Uzupełniający podręcznik serwisowy dla rowerów Bosh eBike

Pliki do pobrania (1.74M)

Instrukcja - MTB Hardtail

Instrukcja - MTB Hardtail

Pliki do pobrania (408.64k)

Instrukcja obsługi

Instrukcja obsługi

Pliki do pobrania (1.66M)

Instrukcja e-bike

Instrukcja e-bike

Pliki do pobrania (293.02k)

Podręcznik elektyczne MTB

Pliki do pobrania (1.68M)

Podręcznik serwisowy - Hardtail

Pliki do pobrania (519.55k)

E-505 29er V1

E-505 29er V1 - specyfikacja

Pliki do pobrania (520.1k)

Instrukcja 2022

Instrukcja 2022

Pliki do pobrania (1012.6k)

W tej zakładce znajdziesz recenzje i testy wybranego modelu roweru Whyte.

Wideorecenzje, testy, przejazdy na wybranym modelu roweru Whyte