E-150 RS V2

34 499,00 zł

Nowość!

Rozmiar
Kolor
  • Ciemna zieleń
Ilość
  Produkt niedostępny

  Click&Collect

Kup online i wybierz punkt odbioru.

  Ubezpiecz swój rower

PZU Bezpiecznie Rowerem

 

Raty dla firm

 

Bezpieczne płatności

  Darmowa dostawa

Dotyczy wyłącznie rowerów.

 

14 dni na zwrot

To druga generacja "fulla" ze wspomaganiem elektrycznym na kołach 29 cali i regulowaną geometrią ramy*. Wersja V2 ma taką samą geometrię jak poprzednia, niemniej zostało w niej zmienionych kilka podzespołów. Po pierwsze widelec stanowi teraz RockShox ZEB Select RC 29" 150mm skoku (offset 44mm). Tył to nadal niezawodny RS Deluxe Select+ RT (140mm).  Model nadal będzie dostępny w 3 rozmiarach: M, L i XL. Za wspomagania odpowiada nadal Bosch Performance CX Gen 4 o maksymalnym momencie obrotowym 85Nm, z baterią Powertube 625Wh i sterowaniem Purion. Napęd stanowią komponenty Sram: manetka i przerzutka X01, kaseta 10-52, oraz korba EX1 165mm z zębatką 36t. Koła zbudowane ponownie na 30-sto milimetrowych obręczach WTB HTZ i30 TCS 2.0 i szprychach DT Swiss Champion 2.0mm. Za przyczepność ponownie odpowiadają opony Maxxis Assigai WT i Minion DHR II.

Bezkompromisowa geometria Whyte OTO w połączeniu z bardzo nisko położonym środkiem ciężkości oznacza doskonałe prowadzenie, równowagę i kontrolę. Wynika to z umiejscowienie silnika (zrotowany), oraz wsadzanej od spodu ramy baterii. Daje to maksymalną integralność strukturalną przy minimalnej masie i sztywności skrętnej. Kompletny eSystem firmy Bosch to niezawodność i bezkonkurencyjne wsparcie. Więcej o systemie Bosch Performance Line przeczytacie tutaj >>>

To niezwykle szybki, stabilny i świetnie wyposażony E-29er, który da masę frajdy w bike parku oraz na trudnych, górskich szlakach.

.

*Shape It Link to specjalnie zaprojektowany Shock Extender tak, aby pasował do wszystkich rowerów Whyte z pełnym zawieszeniem, wyposażonych w standardowy Shock Extender. Dzięki takiemu rozwiązaniu możesz indywidualnie dostosować rower do swojego stylu jazdy i terenu w jakim będziesz się chciał poruszać. Zmieniasz wtedy wysokość suportu od ziemi oraz kąt główki ramy (tabela w załącznikach). Niemniej nie ma to wpływu na przełożenie dźwigni lub kinematykę zawieszenia.

.



Tabela rozmiarów
MLXL
5’6” – 5’10″5’10” – 6’2″6’2” – 6’6″
168 – 178 cm178 – 188 cm188 – 198 cm


Parametry ramy

Dane w tabeli podane się w milimetrach.

ROZMIARMLXL
A - kąt główki64.764.764.7
B - kąt rury podsiodłowej74.974.774.5
C - górna rura611641676
D - wysokość suportu341341341
E - wysokość górnej ramy814828828
F - rozstaw osi123012611298
G - odległość oś suportu - oś tylnego koła445445445
H - sztyca podsiodłowa 30.930.930.9
I - główka ramy 120133148
J - rura podsiodłowa 431.8457.2482.6
Stack634643657
Reach451476506


Specyfikacja techniczna

WE150RST2MV2

Opis

Rocznik
2021
Kategoria
eBikes
Silnik
Bosch Performance Line CX (Gen 4). 85 Nm max Torque, 250 W nominal power, 2.79 kg 4 Power settings including progressive eMTB mode which automatically adjusts the support
Bateria
Bosch 625 Wh internal PowerTube. Reaches full charge in 5 hours with supplied 4A Compact Charger, 80% charge from 0 in 2.5 hours
Wyświetlacz
Bosch Purion
Kolor
Matt Moss with Chalk & Ocean
Rama
6061 Alloy, Hydro Formed T6 Aluminium, Multi Butted, Custom Drawn, Tapered Headtube, Internal Cable Routing and 12mm X 148mm Boost Dropouts
Rodzaj ramy
Aluminiowa
Przedni widelec (skok):
150 mm
Tylny amortyzator
RockShox Deluxe Select + RT, DebonAir, Fast Black Coating, Adjustable Rebound, 2 position compression adjustment
Przedni amortyzator
RockShox ZEB Select RC 29”, 150mm Travel, 44mm Offset, DebonAir, Charger 2 RC Damper, Fast Black Coating, Tapered Steerer, 110mm x 15mm Boost, Maxle Ultimate
Główka ramy
FSA No. 57E Orbit ZS, 1 1/2" Lower and 1 1/8" Upper Sealed Cartridge Bearings
Tylna piasta
Alloy, e-bike specific, Double Sealed Cartridge Bearings, 12mm x 148mm Boost Thru Axle, 9 deg Micro Engagement 4 Pawl, 32 Hole
Przednia piasta
Alloy, Double Sealed Cartridge Bearings, 15mm x 110mm Boost Through Axle, 31mm Torque Caps, 32 Hole
Szprychy
DT Swiss Champion 2.0mm, Black Stainless, Brass Nipples
Obręcze
WTB HTZ i30 TCS 2.0 System, Asymmetric, Sleeved Joint, Super Tough Construction, Tubeless Ready, 32 Hole
Koło
29"
Opona przednia
Maxxis Assegai WT, TR, 29" x 2.5" 120TPI, EXO+ casing, 3C Maxx Terra, Dual Compound
Opona tylna
Maxxis Minion DHR WT, TR, 29" x 2.5" 120TPI, Double Down, 3C Maxx Terra, Dual Compound, Folding Bead
Dźwignie przerzutek
SRAM X01-E Eagle, Single Click, MMX, 12 Speed
Przedni mechanizm
N/A
Tylni mechanizm
SRAM X01 Eagle, 12 Speed
Kaseta
SRAM XG-1275 Eagle, 10-52, 12 Speed
Łańcuch
SRAM Eagle, 12 Speed
Korba
SRAM EX1, 165mm, ISIS with X-SYNC 2, Direct Mount 36T for Bosch Performance Line CX, Black
Suport
N/A
Sztyca
Crank Bro High-Line 3, 30.9mm, XS/S 125mm Travel, M/L 150mm XL 170mm Travel, High-Line Ball Socket Remote Lever
Siodełko
Fizik Terra Aidon, 145mm wide, Wingflex, S-Alloy Mobius rail
Kierownica
Whyte Custom 6061 Alloy, 30mm Rise, 35mm Bar Bore, 780mm Wide
Mostek
Whyte Enduro Stem, 35mm Bar Bore, 35mm Extension
Gripy
Whyte Lock-on Enduro Grip
Przednie hamluce
SRAM Code R, 4 Pot with Sintered Metal Pads, 220mm Rotor
Tylne hamulce
SRAM Code RSC, 4 Pot with Sintered Metal Pads, 200mm Rotor
Dźwignie hamulców
SRAM Code R, MMX
Pedały
brak
Ustawienie zawieszenia
50mm, Sag 14mm (25%) to 17mm (30%)
Długość montażowa dampera
210mm
Tylne zawieszenie (skok):
140mm

Pliki do pobrania

Podręcznik jednostki napędowej

Podręcznik jednostki napędowej

Pliki do pobrania (1.96M)

Podręcznik ładowarki Bosh eBike

Podręcznik ładowarki Bosh eBike

Pliki do pobrania (5.36M)

Podręcznik do akumulatora Bosh

Podręcznik do akumulatora Bosh eBike

Pliki do pobrania (4.12M)

Podręcznik do sterownika Bosh

Podręcznik do sterownika Bosh eBike

Pliki do pobrania (2.28M)

Uzupełniający podręcznik eBike

Uzupełniający podręcznik serwisowy dla rowerów Bosh eBike

Pliki do pobrania (1.74M)

Kody haków / Dropouts

Kody haków do przerzutki - modele kolekcji od 2015 do 2021

Pliki do pobrania (70.89k)

Whyte Shape.It - tabela

Pliki do pobrania (561.38k)

eMTB Full Suspension Manual

eMTB Full Suspension Manual

Pliki do pobrania (4.11M)

Instrukcja - MTB Full Suspension

Instrukcja - MTB Full Suspension

Pliki do pobrania (3.25M)

Instrukcja e-bike

Instrukcja e-bike

Pliki do pobrania (293.02k)

Instrukcja - Whyte 2021

Instrukcja - Whyte 2021

Pliki do pobrania (940.55k)