Filozofia Whyte

Whyte Custom Tubing

Aby budować doskonałe rowery, na początku należy mieć świetny materiał. „Custom Butted Tubing” jest unikalny, gdyż oferuje każdemu rowerzyście odpowiedni rozmiarowo, zestaw dedykowanych, cieniowanych i profilowanych rur do każdego rozmiaru ramy. Dedykowane, cieniowane rury nie tylko zmniejszają ciężar ramy w odróżnieniu od powszechnie stosowanych ram na rynku, ale co ważniejsze, zwiększają przyjemność z jazdy, optymalizując właściwości dla każdego rozmiaru. Rezultat końcowy, to prawdziwie „spersonalizowane” wrażenie przy każdej jeździe rowerem Whyte'a.

Detale techniczne:

Większość z nas, rowerzystów, doświadcza problemów z niezawodnością i konserwacją roweru, bez względu na to, gdzie jeździmy. Zastosowane detale techniczne Whyte'a to wynik doświadczeń na każdej ramie w prawdziwym świecie. Ich celem jest zminimalizowanie lub eliminacja wielu technicznych problemów, których rowerzyści doświadczają na całym świecie.

- Agresywne kształty i potrójne cieniowanie rur tylnego trójkąta zwiększają elastyczność pionową, który poprawia komfort jazdy użytkownika
- Przesunięcie hamulca tarczowego na bardziej wytrzymałą dolną rurę tylnego trójkąta oznacza, że lepiej przenoszone są siły dynamiczne, obciążenia związane z napędem oraz hamowaniem podczas jazdy. Idea ta umożliwia zastosowanie dłuższej rury podsiodłowej w kształcie litery "S", co pozwala poprzez cieniowanie i kształtowanie bardziej oddziaływać na wyżej wspomnianą „elastyczność pionową”.
- Dożywotnia gwarancja na łożyska we wszystkich systemach pełnego zawieszenia.
- Gwintowany BB (suport) – potwierdzona niezawodność w porównaniu z innymi metodami.
- Linki i przewody na całej długości są chronione pancerzem dodatkowo zabezpieczonym gumowymi uszczelkami w miejscach wejścia i wyjścia z ramy w celu eliminacji możliwości wniknięcia wody.
- Opatentowane przez firmę Whyte systemy „Inter Grip” i „Getta Grip” - zwiększają niezawodność systemów zaciskowych sztycy podsiodłowej minimalizując możliwość wniknięcia wody.
- Zaciski hamulcowe na mocowaniu ze stopu aluminium wewnątrz tylnego trójkąta gwarantują pewne, płynne hamowanie oraz eliminują wibracje przenoszone przez rury podsiodłowe.

Geometria

Świetna geometria jest cechą, której nie da się opisać słowami. Trzeba wsiąść i jechać! Jedynym sposobem na dopracowaną, perfekcyjną geometrię, świetne prowadzenie, przeniesienie mocy oraz komfort jest szereg jazd testowych w każdym środowisku, powtarzanych do momentu uzyskania idealnej równowagi pomiędzy wszystkimi elementami. Wszystkie te elementy są fundamentalne w celu stworzenia najlepszych ram na rynku.

Podziel się tym postem

Komentarze (0)

Brak komentarzy w tej chwili