News

Nasze informacje.

Co nowego w kolekcji Whyte 2021 - wywiad Dr Ebike z Grzegorzem Miedzińskim
0 Comments
263 views

Na początku marca w krakowskim Lesie Wolskim nadarzyła się okazja do wspólnej jazdy i porozmawiania o kolekcji Whyte 2021.
A jeździli i rozmawiali Dr Ebike czyli Dariusz Grudniewski oraz Grzegorz Miedziński czyli country manager Whyte Bikes Polska.
Zapraszamy!

Whyte Coniston - elektryk nie tylko do miasta
0 Comments
344 views

Rower elektryczny zaczyna być powoli coraz częstszym widokiem na ulicach polskich miast. I nic w tym dziwnego! Tego typu pojazd pozwala na znacznie szybsze przemieszczanie się po miejskiej dżungli. Whyte Coniston to rower, którego charakter spodoba się każdemu, kto poszukuje nowoczesnego roweru nie tylko do miasta, ale również po za nim. 

Sezon w Koronie – Whyte Team
0 Comments
398 views

Mieliśmy wszystko przygotowane. Przygotowana nowa kolekcja rowerów, zaplanowane wszystkie eventy, demo dni Whyte, spotkania, prezentacje, wspólne treningi i starty w zawodach itd. Wszystko co prężnie przygotowujemy, a nasi zawodnicy ciężko wytrenują w okresie jesienno-zimowym każdego roku, by zmierzyć się z kolejnym rowerowym sezonem i wykorzystać go możliwie jak najlepiej.

Filozofia Whyte
0 Comments
270 views

Przed wyborem roweru do określonego celu należy podjąć parę ważnych decyzji. Dobór materiału, typu konstrukcji, detale techniczne, geometria i wrażenia z jazdy są bardzo istotne przy tworzeniu najlepszego roweru! Kompromis przy wyborze jakiegoś elementu spowoduje zmianę w całości. W takim wypadku, nie można pójść na skróty! Dla Whyte'a priorytetem są wszystkie wymienione elementy, aby doświadczać niedoścignionych wrażeń z jazdy w każdym środowisku.

Poznaj nową sztycę Whyte Drop It II
0 Comments
318 views

Nowa sztyca regulowana Whyte drop.it II pozwala na indywidualne ustawienie zakresu pracy sztycy w przedziale 30 mm (skokowo co 5mm).