Warunki dostawy towarów - Whyte Bikes Polska

1. Zamówiony towar jest dostarczany kupującemu w wybrany przez niego sposób: przesyłką kurierską lub przesyłka InPost. Możliwy jest również odbiór osobisty towaru w jednym z Punktów Odbioru, który wybierasz podczas dokonywania zamówienia. 

2. Paczki wysyłane przez Sklep Internetowy są starannie zapakowane.

3. W razie stwierdzenia uszkodzenia lub zniszczenia przesyłki podczas transportu, w celu ułatwienia sprawnego zaspokojenia potrzeb Kupującego oraz pokrycia szkód z tym związanych, należy w obecności pracownika Poczty Polskiej lub kuriera sporządzić protokół szkody, zawierający datę i godzinę doręczenia przesyłki, imiona i nazwiska osób sprawdzających zawartość przesyłki, jej zawartość i stan, w jakim dotarła. Protokół ten należy przesłać, bez zbędnej zwłoki, do Sklepu Internetowego.

4. Kupujący winien zwrócić należytą uwagę na stan przesyłki przy jej odbiorze, w szczególności czy przesyłka nie została uszkodzona lub zniszczona.

5. Aktualne ceny przesyłek: 

Wszystkie rowery wysyłamy firmą kurierską FEDEX, za przesyłkę nie pobieramy opłaty.

Wszystkie akcesoria i odzież wysyłamy firmą kurierską FEDEX. Za przesyłkę pobieramy opłatę w wysokości: 18 zł (przedpłata), lub 19 zł (za pobraniem). Wyjątek stanowią ponadgabarytowe przesyłki (wielkość, waga).

6. Powyższy sposób przesyłki oraz jej koszty nie obowiązują kupującego, wskazującego adres dostawy po za terytorium Rzeczypospolitej Polskiej. W przypadku wysyłki za granicę RP jej cena będzie ustalana indywidualnie z Klientem.